Park ve Bahçeler’ deki Uygunsuz Hareketler Tepki Topluyor!

Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesi’nde okuldan kaçarak park ve bahçelerde erkek ve kızların uygunsuz hareketleri vatandaşların tepkisine neden oluyor.

Gölbaşı İlçesi’nde Tabiat Parkı ve ilçe merkezinde diğer parklarda okuldan kaçarak erkek ve kızların buluşma noktası haline gelen alanlarda uygunsuz davranış sergileyen gençlere vatandaşlar tepki gösterdi.

Parklara gelen aileler gördükleri durum karşısında tepki gösterirken, bazı vatandaşlar ise şunu söylediler:

“İlçemizde bu gibi durumların olması ailelerimiz açısından uygun değil. Okul idarecilerimizin bu konulara duyarlı davranmalarını ve okula gelmeyen öğrencilerin velilerini telefonla bilgi vermeleri gerekir. Bu durumda öğrenci kaçamak yaptığını sanıyor ama ileriki hayatını sıkıntıya koyuyor. Bizler gençlere şu tavsiyelerde bulunuyoruz. Kız arkadaşınız olabilir ama parklarda böyle kaçamak yaparak özellikle ailelerin bulunduğu mekanlarda uygunsuz hareket etmeleri rahatsızlık veriyor. Gençlerimiz bir an önce kendilerini toplamalarını istiyoruz”

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir