Pilav Gününde Buluştular

Besni İmam-Hatip Lisesi mezunları ve mensupları pilav günü etkinliğinde bir araya   gelerek hasret giderdiler.

Okul bahçesinde, Besni İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği tarafından gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Dernek Başkanı Avukat İsmail KIRAN, pilav günü için tüm mezun ve mensupları ilçeye davet ettiklerini söyledi.

Besni İmam Hatip Lisesinin önemli ve değerli insanları yetiştirdiği bir ilim yuvası olduğunu belirten Kıran, “Bu okuldan mezun olup, farklı makam ve mevkilerde, iş kollarında insanlarımıza hizmet eden arkadaşlarımıza da yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu ilim yuvaları vatandaşlarımızın desteğiyle onların gönlünde taht kurmuş, güzel eğitim kurumlarıdır. Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi devam ettirsin. Okulumuzun adının daha yukarılara taşına bilmesi için tüm mezun ve mensup arkadaşlarımı burada görmekten ayrı bir mutluluk duyduk. Derneğimi tarafından bu gibi sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz devam edecektir” dedi.Törende konuşan Okul Müdürü Hasan Tosun, “Biz öğretmenlerimizden aldığımız eğitim, büyüklerimizden aldığımız dua ile bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet aşkıyla çalışmaya devam edeceğiz ki Besni İmam Hatip Lisesi geçmişten günümüze kurum kültürü gelişmiş, ilçede lider, ulusalda model olmayı tarihinde başarmış bir okuldur” dedi.

Pilav gününe Dernek Başkanı Kıran ‘ın yanı sıra, Besni Eski Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Kızılay Besni Şube BaşkanıAli Erdoğan, Eğitim Bir Sen Besni yönetimi ve Besni İmam Hatip Lisesi mezunları katıldı.

Programda yapılan konuşmaların ardından  katılımcılara etli pilav ikram edildi.

Bu Haberi Gördünmü!

Besni’de 400 Kişilik Caminin Temeli Atıldı

Geçtiğimiz ay protokolü imzalanan Besni Küçük Sanayi Sitesi Camisinin temel atma töreni gerçekleştirildi. 400 kişilik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir