Protokol, Taraftarın Gönlüne Su Serpti

Adıyaman Spor 1954 Spor kulüp başkanıyla bir araya gelen Adıyaman Valisi Abdullah Erin, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ve Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu yeni sezon için ellerinden geleni yapacaklarını söylemesi taraftarlar arasında sevinçle karşılandı.

Geçtiğimiz sezon takımımız Adıyaman 1954 Spor kulübünün 1 puanla şampiyonluğu kaçırmasından dolayı son derece üzüntü duyduğunu belirten Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu; “Geçtiğimiz sezon belediyemiz tarafından belediye meclisimizin uygun gördüğü ölçüde desteğimiz oldu. İnşallah yeni sezonda hep birlikte bu takımın daha iyi yerlere gelmesi için çaba sarf edeceğiz” dedi.

Adıyaman’ın her alanda en iyi yerde olmasını arzu ettiklerini belirten TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Hüseyin Başkan duruşuyla, kişiliğiyle, Adıyaman’a olan sevdasıyla ve spor sevgisiyle ilimizde örnek gösterilecek bir kardeşimiz. Geçtiğimiz sezon imkanlar ölçüsünde takıma katkı sunmaya çalıştık takım çok iyi bir sezon geçirmesine rağmen bir puanla şampiyonluğu kaçırması bizleri de üzmüştür. Yeni sezonda sayın valimiz, belediye başkanımız ve bizlerde imkanlarımız ölçüsünde takıma katkı sunmaya çalışacağız” dedi.

Göreve başlamadan evvel Adıyaman’la ilgili bilgiler edindiğini Adıyaman 1954 spor kulübünün kıl payı şampiyonluğu kaçırdığını belirten Adıyaman Valisi Abdullah Erin; “Kulüp işletmek, bir takımı idare etmek çok zor bir olay. Bu kişilerle olacak şey değil. Öncelikle tesisle ilgili gerekli incelemeyi yapacağız, uygun şartlar oluştuğunda tesisi takıma tahsis edeceğiz, maddi anlamda ise takıma destek olunması yönünde elimizden geleni yapacağız. Adıyaman 1954 spor kulübünü hak ettiği yere gelmesi için el birliğiyle çalışacağız” dedi.

Yapılan görüşmede Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Ahmet Aydın, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve Gençlik Kokları Başkanı Oğuz Mutlu’nun kulüple ilgili destek sözünün kendisini ve taraftarı çok mutlu ettiğini belirterek kulüp ve taraftarlar adına teşekkür ettiğini söyledi. HABER MERKEZİ

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir