Rotary İrfan Turan’a Meslek Hizmet Ödülü Verdi

Rotary 2430. Bölge Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü Antiochos Otelde düzenlediği tören ile Adıyaman’da sanat ve müzik için önemli katkıları olan İrfan Turan’a meslek hizmet ödülü verdi.

Rotary 2430. Bölge Guvernörü Gürkan Olguntürk ve eşi, Guvernör Yardımcısı Edip Paçal ve eşi Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü Dönem Başkanı Hamit Doğan ve Rotaryenlerin katıldığı gecede İrfan Turan’ın biyografisi okundu.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Meslek Hizmet Ödülü töreninin bu yıl Adıyaman’da sanata ve müziğe katkılarından dolayı İrfan Turan’a verildiğini belirten Kulüp Başkanı Hamit Doğan;“Rotary de mesleğinde yüksek etik standartlarını uygulayarak başarılı olanları tanıtmak ve teşvik etmek üzere Meslek ödülleri verilir.2013 yılı Rotary Meslek Ödülünü belirlerken somut bir gerekçesi olsun istedik ve kendisini Adıyaman’a, sanata ve müziğe adamış İrfan Turan’ı belirledik. Yaşadığımız bölgede sıradanlığın ötesinde mesleğini yaparken Rotary gibi hizmet anlayışını ön planda tutmuş ve kendinden önce hizmet diyerek Adıyaman’a ve çevresine sayısız katkı sağlamış bu kişiyi sizlerle tanıştırarak Meslek Hizmet Ödülünü vermekteyiz. Kulüp olarak kendisine çalışmalarında ve bundan hayatında başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir