Sağlık Bakan Yardımcısına Ziyaret

Sağlık Sen Adıyaman Şube Başkanlığı Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas’ı ziyaret ederek Sağlık çalışanlarının sorunlarını iletti.

Sağlık Sen Adıyaman Şube Başkanı Abdulkadir Bozan geçtiğimiz günlerde Ankara da bir dizi temaslarda bulundu. Sağlık Sen Başkanlar Kurulu ve Toplu Sözleşme Talepleri Değerlendirme Toplantısına katılan Şube Başkanı Abdulkadir Bozan, çeşitli istişarelerde bulundu. Talepler noktasında, Adıyaman şubesinin ve Adıyaman’daki sağlık çalışanlarının isteklerini gündeme getirdi.

Daha sonra Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı ile birlikte Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas’ı makamında ziyaret ederek Sağlık çalışanlarının sorunları hakkında bilgi verdi ve çözümü konusunda destek istendi. Sağlık bakanlığında Taşra Teşkilatının Yapılandırmasından sonra yeni sisteme uyum konusunda bazı sorunların oluştuğu, sistemin olması gerektiği gibi tam yürütülmediği, çalışanların bundan dolayı sıkıntılar yaşadığı, bu sıkıntıların bir an evvel çözülmesi gerektiği iletildi.

Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas da, Sağlık çalışanlarının sorunlarının kendi sorunları olduğunu söyleyerek, çözümü konusunda da gerekli her türlü çabanın sarf edileceğini, çalışanların rahat bir şekilde hizmet vermelerinin önündeki tüm engellerin kaldırılacağını, rahat ve huzurlu bir şekilde hizmet etmelerinin sağlanacağını ifade etti.

Bu Haberi Gördünmü!

Sağlık İl Müdürü Erdoğan Öz; “Adıyaman’da Sağlık Hizmeti Eskisiyle Kıyaslanmayacak Şekilde  Üst Seviyeye Taşınmıştır”

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yeni birimlerin açılışı ve ‘Projeni Kap Gel’ yarışmasının ödül töreni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir