Salmaner,“ Bu Binayı Çok Beğendim”

Adıyaman Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ATSO) Mustafa Uslu’ya iade-i ziyarette bulundu.

Adıyaman Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.Emniyet Müdürü Fikret Salmaner’i Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abuzer Aslan ağırladı.

Emniyet Müdürü Fikret SalmanerAdıyaman’ın huzur kenti olduğuna dikkat çekerek bunun yatırımcılar için avantaj olduğunu söyledi. Salmaner; “1997-2001 yıllarında Adıyaman’da görev yapmıştım. Nasip oldu tekrar bu güzel kente Emniyet Müdürü olarak atandım. Göreve başlar başlamaz ziyaretler gerçekleşti. Bizde bu ziyaretlere karşılıkiade-i ziyaretler yaparak kaynaşmayıarttırıyoruz. Bugünde Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Mustafa Uslu’yu ziyaret ettim. Kendisi göreve gelir gelmez böylesine güzel bir binayı Adıyaman’a kazandırmış. Bu sanayici ve ticaret adamları için güzel bir hizmet.Adıyaman gerçekten yatırım için elverişli bir il. Yatırımcılar gönül rahatlığıyla buraya yatırım yapabilirler. Tabi ki bunda ATSO’nun rolü çok büyüktür. Mustafa Uslu beye ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu, “Emniyet Müdürümüz Adıyaman’ı bilen ve tanıyan birisi. Adıyaman gerçekten bir huzur kenti. Halk devletiyle barışık, vatanın birliğine ve dirliğine inanmış. Yöneticilere düşen ise bunu korumak ve daha yukarılara çıkarmak. Emniyet Müdürümüzde bu konuda üzerine düşeni fazlasıyla yapacaktır. Huzur bir kentin kalkınması için olmazsa olmazdır. Biz bunu bünyemizde fazlasıyla barındırıyoruz. Nazik ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin: “Aday adaylarının başvuruları başladı” 

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, belediye başkanlığı, il genel meclisi ve belediye meclisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir