Samsat Sulama Birliği Başkanı Mustafa Fırat: “ Yasımız Var İş Yerlerimizi Açmıyoruz”

 

Samsat Sulama Birliği Başkanı Mustafa Fırat son günlerde yaşanan   terör olayları hakkında açıklamalarda bulunurken  Başkan Fırat yönetim kurulu başkanlığını yaptığı sürücü kursunu  bir gün boyunca kapalı tutacağını ifade etti.

“Adıyaman Halkı Terörün Yanında Olmamıştır.”

Fırat yapmış olduğu açıklamada Adıyaman halkı hiçbir zaman terörüm yanında olmamıştır.Her zaman birlik  ve beraberlik  içerisinde yaşadık, yaşamaya da devam edeceğiz. Hiçbir zaman  halkımız arasında alevi, süni ayrımı yapılmamıştır kardeşce yaşadık ve kız alıp verdiğimiz oldu.Etten tırnakla ile ayrılmaz bir  hale geldik. Bizim bu  kardeşliğimizi kimse bozamaz Adıyaman  her zaman huzur kenti olarak anıldı.Öylede anılmaya devam edecek .Adıyaman terörün yanında değil tam tersine karşısında olmuştur.Bu şehit haberlerinin gelmesi bizleri, ve  halkımızı derinde üzmüştür. Bu olayları lanetliyoruz.Adıyaman’ı dışarıdan  gelen insanlar bir görsünler  ve baksınlar huzur kenti İlimizin ne kadar güzel olduğunu devletine ve milletine bağlı bir yer olduğunu gözleri ile görecekler. Adıyaman’ın terör  ile anılmasını hiç  kimse kabullenmiyor kabullenmeyecekte de dedi.

“Şehitlerimizden Dolayı İşlerimizi 1 Günlüğüne Kapatıyoruz”

Adıyaman’da Türkiye genelinde  Şehitlerin olmasında dolayı iş yerini 1 günlüğüne kapatan Samsat Sulama Birliği Başkanı Mustafa Fırat  Bu tür olaylar bizleri son derece üzüyor.Bizlerde yönetim kurulu olarak almış olduğumuz karardan dolayı iş yerimizi bir günlüğüne kapattık.Teröre olan tepkimizi böle  sergiliyoruz. Yaşımızı  tutmaya devam ediyoruz. İnşallah devlet büyüklerimiz bu terör olayına çözüm  getirirler ve analar daha ağlamaz çocuklar yetim kalmaz dedi.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Yıldırım, 17. MÜSİAD EXPO Fuarını Değerlendirdi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım, 17. MÜSİAD EXPO fuarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir