Sanat Sokağında Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Belediyemiz ve Adıyaman Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Öğrencilerinin Organize Ettiği. Kale’nin Eteğindeki Sanat Sokağı’nda Gerçekleştirilen “23 Nisan Şenliği ”ne Çocuklar Yoğun İlgi Gösterdi.

Kale’nin eteğinde bulunan Sanat Sokağı’nda çocuk Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Çocuk Şenliği’ne, Adıyaman Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Öğrencileri destek verdi.

Müzik eşliğinde gün boyu hareketli olan ‘Sanat Sokağı’nda, çocuklar gönüllerince eğlendi. Çocuk şenliğine katılan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu çocuklarla yakından ilgilendi ve zaman zaman onlara eşlik ederek, oyun oynadı. Sokak boyunca oluşturulan stantlardaki rengârenk çocuk materyalleri ise göz kamaştırdı. Çocuklar çamurla, köpükle oynadı. Resim yaptı. Gençlerle birlikte şarkı söyleyerek gönüllerince eğlendiler. Eğitici ve öğretici oyunların da olduğu şenlikte, çocuklar gün boyu eğlenceli zaman geçirdi.

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan belediye Başkanı F.Hüsrev Kutlu ; “Bugün çocuklara yönelik bir eğlence programı düzenledik. ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ etkinlikleri kapsamında çocuklarımıza bu şenliği armağan ediyoruz. Etkinliğimiz gün boyu devam ediyor. İnşallah bundan sonrada bu tür etkinliklerimiz devam edecek. Programın hazırlanmasında emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve belediyemiz personeline teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu Haberi Gördünmü!

Meslek Eğitimcileri Usta Öğreticiler Federasyonu Kuruldu

Meslek Eğitimcileri Usta Öğreticiler Federasyonu kuruldu. Adıyaman İl Temsilciliği açılışı gerçekleşti.   Türkiye genelinde meslek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir