TBMM BAŞKAN VEKİLİ AYDIN VE MİLLETVEKİLİ BOYNUKARA’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Sincik’e Tebrik Yağıyor

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, gerçekleşen referandum seçimleri sonrası Adıyaman’ın Sincik ilçesini tebrik etti.

Referandum seçimleri sonrasında yüzde 96,3 oy oranından dolayı TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, “Tüm Sinciklileri i tebrik ediyorum, hakları ödenmez. Allah herkesten razı olsun, bizleri de onlara karşı mahcup etmesin. Sincik her zaman gönüllerin birincisidir. Ne mutlu bizlere ki, vatan, millet, bayrak ve inandığı tüm değerlere saygılı, güzel insanlara, Sinciklilere hizmet ediyoruz” dedi.

Daha sonra konuşan AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara ise, “Sincik şampiyonluğu kaçırmamalıydı. Birinci olmanın ilçeye yönelik yatırım ve tanıtımı konusunda sağladığı büyük katkıları hepimiz gördük. Bu nedenle küçük bir oranda da olsa birinciliğin kaybedilmesi bizi üzdü. Umarım gerekli dersleri çıkarırız, küçük hesapların peşine takılmadan daha kuşatıcı davranırız ve tekrar ilçemiz birinci yaparız.

Kuşkusuz bu sonuç da çok önemlidir. Tüm Sinciklileri tebrik ediyorum, kutluyorum. Allah hepsinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Bu Haberi Gördünmü!

Gençlik Proje Döngüsü eğitimlerine katıldı 

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Adıyaman Gençlik ve Kültür Evi tarafından yürütülen YouthBank (GençBank) programının ‘Proje …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir