Sporcuların Futsal Final Heyecanı  

 

Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kahramanmaraş’ta yapılan Futsal Türkiye yarı finallerinde şampiyon olup Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kahramanmaraş’ta 15-19 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Futsal Yarı final maçlarından şampiyon ayrıldı.

Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Cumali Boybey, “ 15-19 Şubat tarihleri arasında Türkiye Yarı finallerinde ki müsabakalarda okulumuz Adıyaman’ı temsilen Türkiye Finallerine gitmeye hak kazandı. Rakiplerimiz çok güçlüydü. Çok şükür hamd olsun çalışmalarımızın emeğimizin karşılığını aldık. Türkiye Finallerine Adıyaman’ı temsilen gideceğiz inşallah.” şeklinde konuştu.

Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Küçük ise “Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal takımı Kahramanmaraş’ta yapılan Yarı final müsabakalarında bütün rakiplerini eleyerek Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanmıştır. Bunun mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz. Gençlerimizin gözlerinden öpüyorum. Hocalarımız Cumali beye, Metin beye ve Orhan beye katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Türkiye Finallerinde çok ciddi bir sınav bizi bekliyor. İlk sekize girdik bundan sonra biraz şans, çalışma ve azim inşallah Türkiye Finalinde de kupayı Adıyaman’a getirmek istiyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Bu Haberi Gördünmü!

Müdür Tünçmen’den  İHH’ya teşekkür 

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İnsani Yardım Vakfı(İHH) Kahta temsilciliği yönetim kurulu üyelerini makamında kabul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir