Süper Minikler – Minikler Flöre Açık Eskrim Turnuvası Sona Erdi

Süper Minikler – Minikler Flöre Açık Eskrim Turnuvası 21 – 22 Kasım tarihleri arasında Gölbaşı İlçe Kapalı Spor Salonunda düzenlendi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, Adana, Adıyaman, Ankara, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Mersin, Osmaniye, Düzce ve Tunceli illeri olmak üzere 10 ilden Bay- Bayan  145 eskrim sporcusunun Süper Minikler- Minikler Flöre Açık Eskrim Turnuvası için Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde düzenlenen turnuvaya katıldıklarını söyledi.

İl Müdürü Bağcı, ”Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde düzenlenen müsabakalarda yarışan illerimizin takımlarına ve sporcularına geldikleri için teşekkür ediyorum.  Türkiye’nin kılıç ustalarını böylesine önemli bir organizasyonda ilimizde misafir etmek bizleri de çok mutlu ediyor. Çekişmeli karşılaşmaların olduğu müsabakaları izlemek için gelen eskrim severlere, bize destek olan Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Özdemir’e ve İlçe Kaymakamımız Sayın Murat Zadeleroğlu’na geldikleri için teşekkür ediyorum.”dedi.

Konuşmalardan sonra dereceye girenlere madalya takdimi yapıldı.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir