Süzen’den Panele Davet

İHD Adıyaman şubesi tarafından organize edilen Kürt meselesinde “Çözüm süreci ve sorunlar” adlı panelde süreç hakkında tüm detaylar masaya yatırılacak.

Barış sürecinin daha önceki yaşanan süreçlerde gibi olmaması, geçmişte yaşanan sorunların yaşanmaması, sürecin kesintiye uğramamasını için panel düzenlediklerini söyleyen İHD Adıyaman Şube Başkanı Av. Osman Süzen, “Bu konuda sağlıklı bir kamuoyu oluşturmak ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla uzmanlarla birlikte sorunun kaynağı için 8 Eylül 2013 Pazar Günü saat 13.00’de konun uzmanları eşliğinde Kürt meselesinde “Barış süreci ve sorunlar” adlı paneli Adıyaman Belediyesi konferans salonunda gerçekleştireceğiz” dedi.

“Sürecin kesintiye uğramamasını istiyoruz”

İHD Adıyaman şubesi tarafından düzenlenen panele tüm Adıyaman halkını davet eden İHD Adıyaman Şube Başkanı Av. Osman Süzen, “Barış sürecini çok önemsiyoruz. Bu sürecin daha önceki yaşanan süreçler gibi olmaması, yaşanan sorunların yaşanmaması, sürecin kesintiye uğramamasını istiyoruz. Bu konuda her iki kesiminde sorumlulukları var. Bu konuda sağlıklı bir kamuoyu oluşturmak ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla uzmanlarla birlikte sorunun kaynağı için 8 Eylül 2013 Pazar Günü saat: 13:00’de Kürt meselesinde “Barış süreci ve sorunlar” adlı bir paneli  Adıyaman Belediyesi konferans salonunda düzenliyoruz. Panel de Akil insanlar heyeti üyesi siyaset bilimci Prof. Dr. Mithat Sancar,  Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi sosyolog Yrd. Doç. Nazan Üstündağ, ilahiyat araştırmacısı yazar Dr. Hidayet Şefkatli Tuksal, Uluslararası İnsan Hakları Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Alataş konuşmacı olarak yer alacak” diye konuştu.

 

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir