Takımda Dökülecek Yaprak Kalmadı…

Spor Toto 3. Futbol Liginde mücadele edecek olan takımımız Adıyamanspor’da olumsuzluklar ardı ardına gelmeye devam ediyor.

Adıyamanspor yönetim kurullu üyesi Abdulkadir Geylani Taş alelacele aldığı kararla sarı yeşilli ekibe istifasını verdi ve kulüpten ilişkisi olmadığının altını çizdi.

Konuyla ilgili açıklama yaparak istifasının ardındaki gerçekleri kamuoyuyla gazetemiz aracılığı ile paylaşan Taş, ekonomi, transfer sıkıntısı, yanlış yöneimi bahane gösterdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Taş, “Adıyamanspor’da önceki hafta gerçekleştirilen kongreyle geldiğim görevimden istifa ettiğim belirtmek istiyorum. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki kimseye kırgın değilim ve kimseler için çok sevdiğim Adıyamanspor’dan ayrılmayacağımı belirtmek istiyorum. Ayrılmamın nedeni açık ve net olarak şunlardır. Birincisi yeni yönetimin bu işin altından kalkacağına inanmıyorum. Bunun yanı sıra ekonomik anlamda yetersiziz. Ligin başlamasına bir ay kalmış. Bütün rakipler neredeyse kampı bitirme noktasına gelmişken, bizim takımımız hala kamp parası bulamıyor ve ödeme yapamıyoruz otelimize. Velhasıli kelam sıkıntı çok. Ben bu yönetimden ayrıldığımı bildirmek istedim. Adıyamanspor ile gönül haricinde ilişkim yoktur”

Haber: Mustafa Polat

Bu Haberi Gördünmü!

Madalyalara Doymayan Küçük Sporcunun Hedefi Şampiyonluk

Adıyamanlı 7.sınıf öğrencisi İlayda Bengisu Güler, eskrim spor dalında yapılacak yarışmalarda şampiyonluğu hedefliyor. Adıyaman’ın Gölbaşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir