Taraftar Tribünlerin Standartlara Uygun Hale Getirilmesini Talep Ediyor

Adıyaman’ın en gözde taraftar gruplarından biri olan Şehr-i Yaman yeni sezon öncesinde taleplerini dile getirdi.

Şehr-i Yaman” yönetimi, Adıyaman’da müsabakaların oynandığı Atatürk Statının standartlara uygun hale gelmesini istedi.

Taraftar grubu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yeni sezonda Atatürk stadyumuna daha fazla taraftar gelebilmesi ve taraftarların daha rahat şartlarda maç izleyebilmeleri için tarafından eksiklerin giderilmesini talep ettiler.  Şehr-i yaman yönetimi adıyla yayınlanan mesajda şu sözlere yer verildi: “Taraftarlarımızın Kışın Yağmurdan Yazın İse Güneşten Korunmaları İçin Atatürk Stadyumunun eski açık maraton tribünün çatısının ön kısmına kapalı tribün gibi eklenti yapılması gerekiyor. Yine eski açık maraton tribünün arka üst taraftaki çatı ile demir korkulukların bulunduğu boşluğun kapatılması gerekiyor. Maraton KAPALI ve kale arkası tribünlerinin alt kısmına birer tane mescit odasının yapılması gerekiyor. Taraftarlarımızın fazlasıyla rahatsız olduğu stadyum dışındaki anlamsız mavi beyaz renginin bize has olan sarı yeşile boyanması gerekiyor.

Yıllardır dile getirdiğimiz fakat bir türlü yerine getirilmeyen bu sorunların giderilmesi konusunda Gençlik Ve Spor İl Müdürümüz Sayın Fikret Keleş ‘in duyarsız kalmayacağını ümit eder saygılar sunarız”

Haber: Kazım Aydın

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir