Taraftardan Başkan Ersoy’a Tepki

Pazartesi Mercan Tv’deki Sporvizyon adlı spor programına konuk olan Adıyamanspor Kulüp Başkanı Ragıp Ersoy’un Şehr-i Yaman taraftar grubunun ismini unutarak “ O karşıdaki grup” demesi taraftarın tepkisine neden oldu.

Katıldığı programda taraftar gruplarına teşekkür ederken Şehr-i Yaman isimli grubun ismini unutarak “karşı açık maraton tribünde duran grup var” demesi taraftar grubu üyelerini üzmüş ve kendilerini tanıyamayan bir kulüp başkanını bizde tanımıyoruz diye bir Kınama metni yayınlamışlardır. İşte Şehr-i Yaman grubunun yaptığı açıklama…

“16.09.2013 Pazartesi Akşam Saat 21:00 da Adıyaman’ın Yerel Televizyonuna Mercan TV’ye Konuk Olan Adıyamanspor Kulüp Başkanı Ragıp Ersoy, Sunucunun Taraftar Gruplarıyla İlişkileriniz Nasıl Sorusuna Verdiği Cevap Aynen Şu Şekildir. “Taraftar Gruplarıyla Aramız Gayet İyi Cendere ile Vefa İle Birde Karşıda Açık Maraton Tribünde Duran Grup Var Adını Unuttum Aklıma Gelmedi”  (Şehr-i YAMAN dan Bahsediyor) Gibi Bir Cevap Vererek Büyük Şehr-i YAMAN Grubunu Rencide Etmiş ve Küçük Düşürmüştür. Şehr-i YAMAN Grubu Olarak Adıyamanspor Başkanı Ersoy’a teessüflerimizi bildiriyoruz”

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

 MERİNOSSPOR LİGE HIZLI BAŞLADI

Merinos Spor Payes Sporu Ezdi Geçti Türkiye Bayan Voleybol 2.ligi 6. Gurupta mücadele eden Merinos …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir