TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın; “Allah Bu Birlik ve Beraberliğimizi Bozmasın”

 

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Sahur Programına katılan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Ahmet Aydın, “Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Düzenlenen sahur programına TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hanifi Erdem, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu, İl Genel Meclisi Başkanı İrfan Yılmaz ve Partililer katıldı.

Mübarek Ramazan ayının manevi havasını hep birlikte teneffüs etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, “Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte meclis çalışmalarımızdan arta kalan zamanı seçim bölgemizde geçirmeye gayret ediyoruz. Teşkilatımızın hazırlamış olduğu program doğrultusunda il merkezinde ve ilçelerde ziyaretlerde bulunmaktayız. Özellikle ilçelerimizde kaymakamlarımız nezdinde sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve kurum müdürlerimizle değerlendirmelerde bulunuyoruz. Ziyaret ettiğimiz ilçelerimizin sorunlarını masaya yatırıyoruz. Mübarek Ramazan ayı içerisindeyiz bu münasebetle merkez ilçe teşkilatımız tarafından tertiplenen sahur programına katıldık. Rabbim bu güzel birlik ve beraberliklerimizi bozmasın. Bu vesileyle bizleri sahur programında bir araya getiren AK Parti Merkez ilçe Başkanımız Hanifi Erdem ve Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Teşkilat olarak göreve geldikten bu yana yoğur bir çalışma temposu içerisinde olduklarını belirten AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hanifi Erdem ise, “Merkez ilçe teşkilatı olarak göreve başladığımız günden itibaren yapmış olduğumuz görev dağılımının ardından özellikle üye yenileme çalışmaları kapsamında çok yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Parti olarak sadece seçimden seçime değil, teşkilat olarak milletvekillerimizle birlikte sürekli sahadayız. Ziyaretler yapıyoruz ve toplantılar yapıyoruz. Bu yoğun çalışma temposunun içerisinde milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve partililerimizle bir araya gelerek hep birlikte sahur yaptık. Rabbim bu birlik ve beraberliğimiz bozmasın” diye konuştu. İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir