TBMM Başkanvekili Aydın “ Fitne ve Şer Şebekeleri Ülkemizi Yıkmaz İçin Birlikte Hareket Ediyorlar”

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, “Fitne ve şer şebekeleri bu ülkeyi yıkmak için birlikte hareket etmeye çalışıyorlar.

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, “Fitne ve şer şebekeleri bu ülkeyi yıkmak için birlikte hareket etmeye çalışıyorlar. Bizler de bir delikten iki defa sokulmamak için birlik ve beraberlik içerisinde oyun ve tezgahlara gelmeden yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz.” dedi.

Aydın, Adıyaman’da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Aydın, AK Parti iktidarının tek amacının milletine hizmet etmek olduğunu, kasasında ne varsa hortumculara peşkeş çekmeden milletine hizmete aktardığını, milletinin iktidarının milletine değer verdiğini söyledi.

Türkiye’ye karşı adeta bir haçlı ittifakı kurulduğunu, Amerika ve Almanya başta olmak üzere birçok batı ülkesinin neler yaptığını bu halkın çok iyi gördüğünü belirten Aydın, Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel’in hiçbir şekilde kabul edilemez olan sözlerini unutmadıklarını belirtti.

Türkiye’nin eskisi gibi dışa bağlı olmadığını ifade eden Aydın, şöyle konuştu:

“Batının artık şunu anlaması lazım. Türkiye artık kendini buldu. Türkiye artık sadece milletin emrinde olan yöneticilerin yönettiği bir ülke. Şimdi tek düşünceleri bu hükümeti nasıl deviririz? 15 Temmuz gecesi sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın 15 dakikalık farkla kurtulduğunu gördük. Bu millet size ne yaptı da bu kadar rahatsız oldunuz? Bu milletin iç işlerine neden karışıyorsunuz? Çünkü bu millet aslına döndü. Artık Türkiye sadece kendi halkının değil tüm dünya mazlumlarının umudu oldu.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Birleşmiş Milletler toplantısında bir kere daha dünyanın 5’ten büyük olduğunu söylediğini, artık bütün zalimlerin yüzüne karşı yaptıkları zulümleri ifade etme gücü olan bir dünya liderinin olduğunu belirten Aydın, sözlerini şöyle tamamladı:

“Fitne ve şer şebekeleri bu ülkeyi yıkmak için birlikte hareket etmeye çalışıyorlar. Bizler de bir delikten iki defa sokulmamak için birlik ve beraberlik içerisinde oyun ve tezgahlara gelmeden yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Bizde görev talep edilmez. Verilen görev en iyi şekilde yapılır. Bu düşüncede hareket edersek kimse aramıza nifak sokamaz ve gücümüzü kıramaz.”

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir