TBMM başkanvekili Aydın’a 7’den 70’e Sevgi Seli…

Türkiye Büyük Millet Meclis Başkanvekili Ahmet Aydın, seçim çalışmaları kapsamında köy, belde ve ilçe ziyaretlerine devam ederken, 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanmayı başardı.

Sıradaki durağı Kahta olan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Kahta gezisinde vatandaşların büyük ilgisine neden olurken, partililerle gittiği bölgenin yeni Türkiye sloganıyla hizmete doyacağını belirtti.

Aydın konuşmasında şunları söyledi: “ 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında bu günkü durağımız Kahta ilçemiz oldu. Burada insanların sevgisini kazandığımızı gördüm. Daha doğrusu partimize olan ilgi ve sevgi bir kez daha gün yüzüne çıkmış oldu. Yediden yetmişe yaşlıdan gence herkes bizlere büyük ilgi gösterdi. Yeni Türkiye sloganıyla çıktığımız bu yolda inşallah Kahta ilçemiz yeni dönemde hizmete doyacaktır. Hedefimiz Adıyaman’da beş vekilimizi de Ankara’ya taşımaktır. Eğer halkın ilgisi ve sevgisi bu şekilde devam ederse inşallah Adıyaman’dan 5-0’lık skorla ayrılacağımızı düşünüyorum”

Kahtalı vatandaşlar ise TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın’ı ilçelerinde görmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “İnşallah bu seçimlerde de Kahta ilçemiz partisine ve vekillerine sahip çıkacaktır. Yeni Türkiye sloganıyla ilçemizin başta TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ve diğer vekillerimizle birlikte hizmete doyacağını tahmin ediyoruz” dediler.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Müdür Tünçmen’den  İHH’ya teşekkür 

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İnsani Yardım Vakfı(İHH) Kahta temsilciliği yönetim kurulu üyelerini makamında kabul …