TBMM Başkanvekili Aydın’dan Alay Komutanı Koyuer’e Ziyaret

Adıyaman İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Koyuer’i makamında ziyaret eden Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Ahmet Aydın Adıyaman’a yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.

Ziyaretle ilgili bir açıklamada bulunan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın; “Alay komutanımız görev süresi boyunca Adıyaman halkıyla bütünleşen, halkın içinde olan birisi oldu. Görevi süresi boyunca başarılı çalışmalarına şahit olduk. Kısmet oldu ve önümüzdeki dönem Diyarbakır ilinde görev yapmak üzere görevlendirildi. Görev süresi boyunca ilimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah yolunu açık eylesin” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Koyuer; “Adıyaman bizim için her zaman ayrı bir yeri olacak bir il. Gönül isterdi ki bu güzel şehre daha uzun yıllar hizmet edelim. Ancak kısmet buraya kadarmış. Ülkemizin dört bir yanı bizim ve o nedenle görev için bize neresi uygun görülürse seve seve görevimizi yapmaya hazırız. Bu vesileyle bugün bizlere nezaket ziyaretinde bulunan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın’a ve beraberindeki heyete teşekkür ederim. Adıyaman’ı ve Adıyamanlılar unutmayacağım. Bizim tarafımızdan hakkımız helal olsun, Adıyaman halkından da helallik diliyorum” dedi.

Ziyarette TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın’a, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hanifi Erdem, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ve partililer eşlik etti.

HABER MERKEZİ

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir