??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

TBMM Başkanvekilinden Emeklileri Sevindiren Haber

Aydın “ Emeklilere Kira öder Gibi Konut Sahibi Yapacağız”

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Ahmet Aydın Emekliler Günü nedeniyle Adıyaman Emekliler Derneğini ziyaret etti.

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem ile birlikte Adıyaman Emekliler Derneğini ziyaret etti. Emekliler Gününü kutlayan Ahmet Aydın, Dernek Başkanı Fahri Özbey ile sohbet etti.

Ahmet Aydın ziyaret esnasında yaptığı açıklamada, “Emeklilerimize Allah uzun versin. Her çalışanın inşallah nihayetinde gelebileceği nokta emekliliktir. Özelikle toplumda dezavantajlı olan grupların korunması, onların ihtiyaçlarını giderilmesi onların sıkıntılarının bertaraf edilmesi çözüme kavuşturulması için bizlerde elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Hükümetimizin emeklilere olan yaklaşımı ortadadır. Adıyaman’da emeklilere bir arsa tahsis edip emeklilere uygun ve düşük kira öder gibi konut sahibi yapmak için gayret içerisindeyiz” dedi.

Türkiye Emekliler Derneği Adıyaman Şube Başkanı Fahri Özbey, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir