Teknik Direktör Gönülaçar İstifa Etti

Spor Toto 3. Futbol liginde mücadele etmeye çalışan takımımız Adıyamanspor’da deprem üzerine deprem yaşanmaya devam ediyor.

Daha önce baş gösteren istifaların ardından Ankara Demirpsor mağlubiyeti eklenince moraller iyice bozulurken, son olarak dün akşam saatlerinde de yaşanan gelişme Teknik Direktör Mehmet Gönülaçar’ın istifa etmesine neden oldu.

İyi gitmeyen Adıyamanspor’da işler iyice sarpa sarmaya devam ediyor. Yeni oluşan Adıyamanspor’un yönetimindeki  istifalardan sonra bir istifa da teknik ekip den geldi.

Adıyamanspor Teknik Direktörü Mehmet Gönülaçar istifa ederek kulüple bağlarını kopardı. Gönülaçar, yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi; “Sezon başından itibaren takımda huzur yok. Hiçbir şey iyi gitmiyordu, istediğim takviyeleri yönetim kurulumuz maddi sorunlardan dolayı yerine getiremedi. Transfer sezonun kapanmasına sayılı saatler kala son olarak stoper mevkisine bir futbolcu transfer etmemiz gerektiğini ifade ettim ve yönetimimiz bu transfere karşı çıkara maddi sorunumuz olduğunu dile getirdi. Ve bundan dolayı görevime devam etmeme kararı alarak istifamı noter yoluyla kulübe gönderdim. Adıyaman halkına bugüne kadar bana verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim. Bir hatamız oldu ise Adıyaman halkından özür dilerim” dedi.

Haber: Mustafa Polat

Bu Haberi Gördünmü!

 MERİNOSSPOR LİGE HIZLI BAŞLADI

Merinos Spor Payes Sporu Ezdi Geçti Türkiye Bayan Voleybol 2.ligi 6. Gurupta mücadele eden Merinos …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir