Teşekkürler Salmaer

Geçtiğimiz hafta içerisinde ilimizin yeni Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, basınla düzenlenen bir toplantıda bir araya gelerek önemli ve samimi açıklamalarda bulundu.

Henüz ismi Adıyaman Emniyet Müdürlüğü için anıldığı dönemde bile, daha önceden görev yaptığı Adıyaman’daki soyal ilişkilerinden söz edilen, yaptığı başarılı çalışmalar övülen Fikret Salmaner’in tıpkı eski Emniyet Müdürlerimizde Mustafa Sağlam gibi bu ile bir şeyler katma çabası içerisinde olduğu, bu toplantıda açıkça görüldü.

Emniyet müdürümüzün Adıyaman’da 4 aylık bir geçmişi var.

Basınla yapmış olduğu toplantıda kendisinin ve ekibinin tek derdinin Adıyaman halkının sorun ve sıkıntılarını çözmek olduğunu söyleyen Sayın Müdür hepimizin gönlünü fethetmesini bildi.

Emniyet; Adıyaman’da asayişinde, trafiğinde, her türlü sıkıntıyı giderci merkezdeki tek birimdir. Bu görevini iyi bilen ve sorumluluğunun farkında olan bir müdürle bu işler daha rahat ve güzel şekilde çözülür.

İşte Adıyaman’da şu an böyle bir şansı yaşıyor.

Emniyet Müdürümüz geldiği günden bu yana basın ile işbirliğini sıkı tutmaya da ayrıca önem gösteriyor. Bu, emniyet ile halk arasındaki köprülerin sağlam kurulması adına çok önemli.

Ayrıca; Emniyet Müdürümüzün toplantıda bahsettiği… Asayiş ve trafik araçlarının eksik olduğu yönündeki açıklaması da gerçekten üzerinde durulması gereken bir konu.

Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız İbrahim Aslan’ın da bir TV programında bahsettiği gibi, Adıyaman basını olarak bu sorunun ortadan kalkması için biz elimizi taşın altına koymaya varız.

Bu konuda Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız ve işadamlarımız destek verirler ise kuruma 3-4 yeni araç kazandırılabilir.

250 bin nüfuslu bir ilde asayişin sağlanması için dört tane ekibin motorize ile beraber 8 tane ekip çok az. 30-35 mahallesi bulunan Adıyaman’ın 250 bin civarındaki nüfusuna rağmen yaşanan asayiş olaylarının az olması bu ilin halkı kadar emniyetinin de özverisi ile gerçekleşmektedir.

Bundan dolayı emniyetimizin bu çabalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir