Torbacılara Göz Yumulmayacak! Adıyaman Emniyeti’nden Okul Önlerinde Önlem

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği ekipleri, Yunuslar ve Asayiş ekipleri, okul giriş ve çıkışlarında herhangi bir olayın yaşanmaması için önlem alıyor.

İl merkezinde bulunan ilköğretim okulları ve liselerde, öğrencilerin okuldan ayrılana kadar bekleyen polisler, çıkan olaylara da müdahale ediyor. Özellikle geçtiğimiz yıllarda okul önlerinde yaşanılan kavgaları önlemek için harekete geçen Emniyet Müdürlüğü, eğitim-öğretim yılının başlamasından bu yana denetimlerini aralıksız olarak devam ettirerek, giriş-ve çıkışları kontrol ediyor. Öğrencilerin güvenliğini sağlamak için tedbirleri arttırdıklarını söyleyen Emniyet yetkilileri, kontrollerin eğitim yılı sonuna kadar devam edeceği bilgisini verdi.

Okul etraflarında bekleyen vatandaşları da arayarak tedbir alan emniyet müdürlüğü ekipleri uyuşturucu madde ile de mücadele etmeye devam etti.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir