Ulaştırma Memur-Sen’den İhtiyaç Sahiplerine Yardım Paketi

Ulaştırma Memur-Sen Adıyaman Temsilciliği tarafından iftar yemeği yerine İHH Adıyaman Şubesi’ne Ramazan kumanyası yardımında bulunuldu.

Bu yıl alınan kararla Ulaştırma Memur-Sen iftar programları yerine Ramazan ayında ihtiyaç sahibi olan ailelere kumanya yardımı yaptı. Ulaştırma Memur-Sen Adıyaman İl Temsilcisi Mahmut Çelik, hazırladıkları kumanyaları İHH Adıyaman Şube Başkanı Fadıl Akkuş’a teslim etti.

Memur Sen’in bu sene başlattığı iftar programları yerine ihtiyaç sahibi ailelere yardım kampanyası kapsamında Adıyaman Ulaştırma Memur- Sen il temsilciliği, Ramazan paketi hazırladı.

Hazırladıkları yardım paketlerinin ihtiyaç sahibi ailelere ulaşması için İHH’ya bağışlayan Ulaştırma Memur- Sen Adıyaman İl Temsilciliği üyeleri,  bu sene iftar programı yerine yardım paketi hazırladıklarını belirtti.

Ulaştırma Memur- Sen Adıyaman İl Temsilcisi Mahmut Çelik,  Memur- Senin Türkiye Genelinde iptal ettiği iftar programları kapsamında kendilerinin de iftar programı yerine yardım paketleri hazırladıklarını söyledi.

İhtiyaç sahibi ailelere ulaşması için yardım paketlerini İHH’ya getirdiklerini belirten Çelik, Memur-sen uygulamasını taktir ettiklerini belirtti.

İHH Adıyaman Şube Başkanı Fadıl Akkuş ise, İHH olarak Ramazan’da ihtişamlı iftarlar yapmak yerine bu iftarlara harcanacak paralar ile ihtiyaç sahibi kişileri sevindirmeye çalıştıklarını açıkladı.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir