Üniversite Öğrencileri Terör Konusunda Bilgilendirildi

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü polis ekipleri terör konusunda üniversite öğrencilerini bilgilendirdi.

‘Gelecek Kapısı’ projesi kapsamında üniversite öğrencileri ile bir araya gelen polis ekipleri terör konusunda bilgiler verdi.

TEM Şube Müdürü Murat Düzgün, öğrencilerle sohbet edip gündem de yaşanan konular hakkında açıklamalarda bulundu.

Öğrencilerin her zaman yanında olduklarını ve bu tür projelerle daha çok yanlarında olmaya çalıştıklarını ifade eden Düzgün, “Çocuklar burada arkadaşların tek amacı tek gayesi gurbettesiniz gurbette olmak zor. Allah kolaylık versin. Gurbette polis abileriniz, ablalarınız olduğunu hissedin. Başka bir amacımız isteğimiz yok. Vatanın milletin size ihtiyacı var. Ortamı görüyorsunuz daha öncede söyledik. Dört tarafı terörle sarılı bir memlekette yaşıyoruz. Biz bunları aşmak zorundayız. Sizin gelecekte yapacağınız çalışmalarla Allah’ın izni ile inşallah sizin etkin olduğunuz dönemlerde terörle uğraşmayız. Sadece bizim sorunumuz memleketin sorunu değil. Kıtaların sorunu. Ülkenin bulunduğu konum itibariyle biz bir şeyler yapmak zorundayız. Ve bizim gencimiz de bunun bilincinde olmak zorunda eğer bu bilinçle yetişirsek daha iyi olacağını ümit ediyoruz” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Adıyaman Üniversitesi öğrencileri tarafından  bir birinden güzel türküler seslendirildi.

 

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir