Unutulan Afiş Görenleri Şaşırtıyor

 

27-30 Haziran tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşen “Adıyaman Tanıtım Günleri” için hazırlanan duyuru afişinin, organizasyonun üzerinden 1 aydan daha uzun bir süre geçmesine rağmen unutulmuş olması bu kadarına da pes dedirtiyor.

Her gün binlerce insanın geçtiği Müze Müdürlüğü önüne asılan duyuru afişinin önünden geçen yetkililer aradan geçen zamana rağmen tarihi geçen bir afişi bir türlü kaldırmıyorlar.

Yoldan geçerken, dikkatlerinden kaçmayan afişi okuyan vatandaşlar yetkilileri uyararak, “27-30 Haziran tarihleri arasında Ankara Kültür Merkezi’nde gerçekleşen organizasyonun üzerinden haftalar geçti. Ancak afişi Müze Müdürlüğü önüne asan yetkililer, afişi bir türlü kaldırmayı düşünmüyorlar herhalde. Afişi yaptırdıktan sonra vatandaşın görmesi için Adıyaman’ın en işlek alanına asan yetkililerin bu afişi unutmuş olması oldukça garip. Bu durumdan yola çıkarak demek ki, devletin yetkilileri belirli alanlara astıkları afişlerin toplatılması için herhangi bir şekilde talimat vermiyorlar. Bu şekilde belki de afişi asan devlet memur da reklamın iyisi kötüsü olmaz düşüncesiyle afişin asıldığı yerde kalmasını istiyor. Bakalım gazetenize vermiş olduğumuz beyanattan sonra yetkililer görevlerini hatırlayacaklar mı?” şeklinde konuştu.

Haber: Ömer Karakuş

Bu Haberi Gördünmü!

Kadın muhtar adayları Genel Başkan Yardımcısı Taş ile bir araya geldi 

Adıyaman’da, kadın muhtar adayları, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Geylani Taş ile bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir