Vali Abdullah Erin; “Projelere Hep Birlikte İmza Atacağız”

 

Geçtiğimiz hafta Adıyaman’a gelerek göreve başlayan Vali Abdullah Erin, sorun ve beklentileri yerinde görmek amacıyla başlattığı ilçe gezilerinin ardından hafta sonu da hız kesmeden il merkezindeki tarihi oturakçılar pazarı esnafını ziyaret etti.

Adıyaman’da göreve başladığı 10 günlük süre zarfında ilin sorun ve sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla çoğu zaman gece ve gündüz arasında farkın olmadığı bir tempoyla çalışmalarını sürdüren Vali Abdullah Erin, tarihi oturakçılar pazarını gezerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Esnafın iş durumunu sorarak, varsa taleplerini dinleyip tek tek not aldırdı.

Daha sonra tarihi tuz hanına geçen Vali Abdullah Erin, tarihi binayı  inceleyerek buradaki kıraathanede oturan vatandaşlarla sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Huzur ve hoşgörü kenti Adıyaman’da birlik ve beraberlik içerisinde ilin hak ettiği noktaya gelebilmesi için yoğun çaba göstereceklerini ifade eden Vali Adullah Erin, “Adıyamanlı hemşerilerime 24 saat kapımız da gönlümüzde açıktır. Bu memleketin çimentosu ve ekonominin lokomotifi küçük esnafımızdır. Adıyaman’ın güzel insanının yaşam standartlarını daha da yükseltmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle esnaf ve vatandaşlarımızın da taleplerini dikkate alarak inşallah ilimizde çok daha güzel projelere hep birlikte imza atacağız” dedi.

Vali Abdullah Erin’e yoğun ilgi gösteren esnaf ve vatandaşlar ise, ziyaretinden dolayı Vali Erin’e teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını temennisinde bulunup başarılar diledi. HABER MERKEZİ

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir