Vali Demirtaş, Başkan Topbaş’ı Ziyaret Etti  

 

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş İstanbul ziyareti esnasında beraberinde Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.

Zamanı ve imkânı el verdiği müddetçe İstanbul’daki Adıyamanlı Sivil Toplum Kuruluşlarını ve İşadamlarını ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, İstanbul ziyareti esnasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy’un da hazır bulunduğu ziyarette fikir alış-verişinde bulunuldu.

Ziyaret ile ilgili memnuniyetini ifade eden İBB Başkanı Kadir Topbaş, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Daha evvel sahabeler diyarı ve medeniyetin beşiği olan Adıyaman ilimizi ziyaret ederken oradaki insanların hayata güzel bakışı ile birlikte onların o samimi ve içten duyguları beni çok etkilemişti. Burada hayatımda unutamayacağım güzel anılar oldu. Huzur kenti olma özelliği ile birlikte gerek tarihi ve kültürel zenginliği ile ve gerekse sahabeler şehri olma özelliğini taşıyan bu kadim şehri her türlü hizmete layık olduğuna inanıyorum. İlleri ki zamanda yine zamanımız el verdiği müddetçe bu güzelim şehrin insanlarını ve değerlerini görmek isterim”

Topbaş, Vali Demirtaş’ın ve Vakıf Başkanı Aksoy’un ziyaretlerinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir