Vali Demirtaş İl Genel Meclisine Veda Etti

 Son Valiler Kararnamesi ile Adıyaman Valiliğinden Adana Valiliğine atanan Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, veda ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda, İl Genel Meclis Üyelerine veda ziyaretinde bulundu.

İl Genel Meclisine gelişinde Vali Mahmut Demirtaş’ı İl Genel Meclis Başkanı Av. İrfan Yılmaz karşıladı.

Veda ziyaretinde İl Genel Meclisinin Haziran ayı oturumuna katılan Vali Mahmut Demirtaş, “4 yıllık görevimiz süresince İl Genel Meclis Üyelerimizle çok güzel diyaloglarımız oldu. Adıyaman’ın sorun ve sıkıntıları ile kırsal kesimin problemlerini çözüme kavuşturmak amacıyla mesai kavramı gözetmeden gecemizi gündüzümüze kattık. Çok şükür bu süre zarfından İl Genel Meclis Üyelerimizle birlikte kırsal kesime yönelik çok önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Ben hepinize teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal ediniz. Benden yana helal olsun. Adana’da da bir evinizin olduğunu unutmayın. Adıyamanlılara 24 saat evimiz açıktır” şeklinde konuştu.

İl Genel Meclis Başkanı İrfan Yılmaz ve Meclis Üyeleri ise, Adıyaman’da 4 yılda olağan bir performans göstererek yaptıkları gayretli çalışmaları nedeniyle Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar dileyip, hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir