Vali Demirtaş, Sincik Ve Çelikhanlıları Ziyaret Etti

Adana Valiliğine atanan Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, kent genelinde gerçekleştirdiği veda ziyaretlerine Sincik ve Çelikhan ilçeleriyle devam etti.

İlk olarak Sincik ilçesine giden Vali Mahmut Demirtaş, Sincik Hükümet Konağı önünde Kaymakam Zafer Sağ, Belediye Başkanı Mehmet Korkut ile kamu kurum ve kuruluş amirleri tarafından karşılandı.

Karşılama sonrası Kaymakamlık makamına geçen Vali Mahmut Demirtaş, ilçe kaymakamı ve çalışanlarıyla vedalaşarak, helallik istedi.

Sincik Kaymakamlığı önünde hatıra fotoğrafı çektiren Vali Mahmut Demirtaş, buradaki ziyaretin ardından Sincik Belediyesini ziyaret etti. Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut, Sincik ilçesine yaptığı hizmet ve katkılardan dolayı Vali Mahmut Demirtaş’a fahri hemşehrilik beraatı takdim etti.

Sincik Ziyaretinin ardından Çelikhan ilçesine giden Vali Mahmut Demirtaş, İlçe Kaymakamı Adem Kaya, Belediye Başkanı Mustafa Bulut ile kurum müdürleri tarafından karşılandı.

Sincik ve Çelikhan İlçe Kaymakamları, Vali Mahmut Demirtaş’la görev yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, ilçelerine yaptıkları katkı ve sağladıkları hizmetlerden ötürü Vali Demirtaş’a şükranlarını sundu.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyaretlerde Vali Mahmut Demirtaş, görev yaptığım süre zarfında herkesle güzel hizmet ve çalışmalar yaptıklarını belirterek, helallik istedi. İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir