Vali Demirtaş’tan AGAD’a Ziyaret

Adana Valisi olarak atanan Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, veda ziyaretlerine başladı.

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, veda ziyaretlerine Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) ile başladı. AGAD Başkanı İbrahim Aslan ve gazetecilerin hazır bulunduğu ziyarette, Vali Mahmut Demirtaş, helallik istedi.

Adıyaman’da unutulmayacak çok güzel bir 4 yıl geçirdiğini belirten Vali Mahmut Demirtaş, gazeteciler ile iyi ilişkiler içerisinde olduklarını ve kendi birlikte hizmet ettiklerini vurguladı.

Vali Demirtaş, “Adıyaman’a geldiğimiz beri güzel hizmetler yapmaya çalıştık. Bunları yaparken gazeteciler ile iyi diyalog içerisinde olarak, aile gibiydik. Yakın zamanda Adıyaman’dan ayrılacağım. Gazeteciler bizi kendilerinden uzak görmediler. Bizimle birlikte hizmet etme gayretinde olduk. Kalbini kırdıklarımızın haklarını helal etmelerini istiyorum. Ben hakkımı helal ediyorum. Güzel projeler gerçekleştirdik. Adıyaman50-100 yılını ilgilendiren projeler yaptık. Bunları yaparken heyecan duyduk. Hem de mutlu olduk. Beni hizmet etme noktasında destekleyen gazeteci arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

AGAD Başkanı İbrahim Aslan ise, Vali Mahmut Demirtaş’ın özellikle eğitim noktasında önemli hizmetleri olduğunu aktararak, “Dört yıllık hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Geldiği günden itibaren özellikle eğitim noktasında Adıyaman’da önemli yatırımlar yaptı. Görev süresince halkla bir oldu, basınla iyi ilişkiler kurdu. Toplumun her kesimine eşit mesafede durdu. Sorunların çözümü noktasında ciddi çalışmalar yaptı. Kendisinin gitmesinden dolayı üzülüyoruz ancak yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir