Vali Erin “Polis, Huzur Ve Güven İçinde Yaşamamızın En Büyük Teminatlarından Biri Olacak”

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, “10 Nisan Polis Haftası” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

Vali Erin, mesajında, kuruluşundan günümüze kadar, ülkenin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşın can ve mal güvenliğini korumayı, devletin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen, gücünü yasalardan, desteğini de halktan alan Türk Polis Teşkilatının 172. yıldönümünü kutlamanın onurunu, gururunu ve mutluluğunu yaşadığını bildirdi.

 

Erin, “Türk Polis Teşkilatımız, 172 yıllık bilgi ve deneyimiyle, özellikle son dönemlerde terörle mücadele ve 15 Temmuz’da cennet vatanımızı işgal etmek isteyen hainlere karşı kahramanca mücadele ederek, devletimizin bütünlüğüne ve istikbaline yönelen her türlü tehdit ve tehlikeyi dirayetli duruşu ve yüce milletimizin destansı mücadelesiyle bertaraf ederek, bağrından çıktığı aziz milletimizin gönlünde taht kurmuştur.

Şerefli mazisinden ve milletimizden aldığı güçle kendisine tevdi edilen görev ve sorumlulukları her koşulda en iyi şekilde yerine getiren emniyet teşkilatımız, asırları aşan tecrübesi ve halkımızın da desteği ile bundan önce olduğu gibi bundan sonrada huzur ve güven içinde yaşamamızın en büyük teminatlarından biri olacaktır. Bu düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172. yıl dönümünü kutluyor, şehitlik mertebesine ulaşan kahraman polislerimizi ve tüm güvenlik güçlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle görevlerini sürdüren polislerimize de aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyor, sevgi ve selamlarımı iletiyorum” dedi.

 

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir