????????????????????????????????????

Vali Erin “Vergi Gelirleri Büyük Önem Taşımaktadır”

Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla ülkemizde 1990 yılından beri her yıl çeşitli etkinliklerle kutlanan “Vergi Haftası” Adıyaman’da da çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

  1. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Atatürk Anıtına çelenk sunumunun ardından Defterdar Orhan Mutluay Defterdarlık birim müdürleri ve çalışanlarıyla Adıyaman Valisi Abdullah Erin’i makamında ziyaret ederek, hafta boyunca yapacakları çalışma ve faaliyetlerle ilgili bilgi verdi.

Defterdar Mutluay ziyarette, Vali Erin’in yakasına Vergi Haftası konulu rozeti takarak, bir buket çiçek takdim etti.

Defterdarlık çalışanlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Abdullah Erin, vergi vermenin kutsal bir görev olduğunu belirterek, “Vatandaşlarımıza yönelik tüm kamu hizmetlerinin, seri ve etkin bir şekilde yürütülebilmesi için gerekli olan finansman kaynağın yaratılmasında vergi gelirleri büyük önem taşımaktadır. Bu anlamda tüm vatandaşlarımızın ve maliye teşkilatımızın Vergi haftasını kutluyorum” dedi.

 

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir