Vali Kalkancı’dan Kamu Kurumlarına Ziyaret

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar ve devam eden projeler hakkında bilgi aldı.

Kamu kurumlarına yönelik yaptığı ziyaretlerine İl Müftülüğü ile başlayan Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı Müftülük bahçesinde İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü ve Müftülük personeli karşıladı.

Karşılama sonrası Müftülüğe çıkan Vali Kalkancı, Müftülük girişinde sergilenen Sahabe Camii Külliyesinin maketini inceledi. Müftülük şeref defterini imzalayan Vali Kalkancı, İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü’den yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Müftülük ziyaretinin ardından Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne geçen Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı kurum bahçesinde İl Müdürü Adil Alan ve Şube Müdürleri karşıladı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Adil Alan ve Şube Müdürleri ile bir süre sohbet eden Vali Nurullah Naci Kalkancı, kurumun 2017 yılı içerisindeki yatırım ve çalışmaları ile 2018 yılında planlanan projeleri hakkında bilgi aldı.

Son olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Kalkancı’yı kurum girişinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fehmi Çelik, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri karşıladı.

Sohbet havasında geçen ziyarette Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fehmi Çelik, Vali Nurullah Naci Kalkancı’ya kurumun görev alanına giren çalışmalar ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için kamu kurum ve kuruluşlarımızın çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getiren Vali Nurullah Naci Kalkancı, “Kamu kurumlarımızın Adıyaman’da vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarını yürütmeleri temel prensip haline gelmelidir. İdarecilerimize ve kurum personellerine çalışmalarında başarılar diliyorum”dedi.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir