“Vali Mahmut Demirtaş Adıyaman için Bir Şanstır”

Adıyaman’da görevine geldiği günden bu yana gerçekleştirmiş olduğu projeler ve çalışmalarla halkın büyük beğenisini kazanan Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ı halk deyim yerindeyse bağrına bastı.

Başta eğitim, sosyal tesis, Kültür ve  inanç turizmi olmak üzere ilimize gelen birçok hizmette Milletvekilleri gibi altında imzası olan Vali Mahmut Demirtaş için vatandaş “ O Adıyaman için bir şanstır” derken özellikle son dönemlerde gerçekleştirilen hizmetler Demirtaş’a olan sevginin bir kat daha artmasına neden oldu.

STK’lar, sivil toplum örgütleri, kolluk kuvvetleri ve basın mensuplarının yanı sıra Adıyaman halkı ile de iç içe olan Vali Mahmut Demirtaş için vatandaş şunları söyledi:

“ Onu her zaman her yerde görmek mümkün. Camide, gittiğimiz lokantada, mahalle bakkalımızda ya da bir parkta. O tam bir halk adamı halkın adamı. Adıyaman için gerçekleştirmiş olduğu projeler birer birer hayata geçerken, bizlerin de kendisine olan sevgisi her geçen gün artıyor. Özellikle Abuzer el Gaffari çevresi, eğitim yani derslikler ve Safvan Bin Muattal hazretlerinin türbesindeki çalışmaları taktire şayan şekilde karşılanırken, insani yönü de bizleri derinden etkilemiştir”

Adıyaman’ın siyasilere ile olan uyumu da dikkatlerden kaçmayan vali Mahmut Demirtaş, vekillerimizle birlikte gerçekleştirmiş olduğu hizmetler ve sorunları yerinde tespit ediş özelliği kendisini halkın taktirini toplamasına nende olan ayrı bir etken olarak göze çarpıyor.

Haber: B. IŞIK

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir