Vali Mahmut Demirtaş’tan Gazetemize Ziyaret Demirtaş: “ Işık Gazetesini Taktir Ediyorum”

Vali Mahmut Demirtaş, yeni yayın hayatına yenilenen binasında başlayan ve son günlerde Adıyaman gündemine oturan Işık Gazetesini ziyaret etti.

Başarılı çalışmalarıyla geldiği günden bu yana adından sıkça söz ettiren Vali Demirtaş, Işık gazetesinin son günlerde yapmış olduğu başarılı haberler ve tanıtım çalışmalarıyla birlikte adından sıkça söz ettirdiğini belirterek “ Işık gazetesi beğenerek takip ettiğimiz bir gazetededir” dedi.

Hac ziyaretini gerçekleştirerek kutsal topraklardan gelen Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeynal Işık’a da hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Vali Mahmut Demirtaş “ Muhtarımız bizlerin de kamuoyunun da taktir ettiği bir insandır. Kendisinin kutsal topraklardan döndüğünü duyunca buraya gelip hem zemzem suyunu içmek hem de hurmasını yemek istedik. Kendisini kutluyorum Allah gitmeyenlere de nasip etsin diyorum” dedi.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Bilal Işık ise, Vali Mahmut Demirtaş’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek “ Gazetemizi ziyaret ederek bizleri mutlu eden valimiz Mahmut Demirtaş’a teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel temennilerinden ötürü oldukça mutlu olduğumu belirtmek isterim. İnşallah Valimizin de dediği gibi gazetemizi her geçen gün daha iyi yerlere getirmek için gayret edeceğiz” dedi.

IŞIK Gazetesi İmtiyaz Sahibi Zeynal Işık ise, kendisi için Hac ziyaretine gelen vali Mahmut Demirtaş’a canı gönülden teşekkür ederek “ Bu güzel ziyaretten dolayı memnun olduk. Kendisi çalışmalarıyla bizlerin göğsünü kabartmış kamuoyunda büyük saygınlığı olan bir valimizdir. Ayaklarına sağlık demek istiyorum” dedi.

Haber: B. IŞIK

Bu Haberi Gördünmü!

Adıyaman’da Adnan Menderes anıldı 

AK Parti Adıyaman Teşkilatı Adnan Menderes’in idam edilişi ile ilgili basın açıklaması yaptı. AK Parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir