Vali Mahmut Demirtaş’tan İş Dünyasına Veda Ziyaret

 Bakanlar Kurulu Kararıyla Adıyaman Valiliğinden Adana Valiliğine atanan ve 13 Haziran Pazartesi günü Adıyaman’dan ayrılacak olan Vali Mahmut Demirtaş, veda turları kapsamında, Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı (ATSO) ile Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığını ziyaret etti.

Adıyaman’daki 4 yıllık görevi süresince Adıyaman’ın her kesimiyle yakın diyalog kurarak, gece-gündüz demeden, mesai kavramı gözetemeden yaptığı çalışmalarla vatandaşın takdirini toplayan Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, il genelinde her kesime veda ziyareti düzenleyerek helallik diledi.

Vali Mahmut Demirtaş, veda turları kapsamında, ilk olarak OSB Başkanlığını ziyaret etti. Burada OSB Başkanı Abdulkadir Çelenk ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Vali Mahmut Demirtaş’ın ikinci adresi Adıyaman Ticaret ve Sanayi odası Başkanlığı oldu. Başkan Mustafa Uslu ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Vali Mahmut Demirtaş karşılıklı sohbet havasında geçen ziyaretlerde helallik istedi.

Daha sonra Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasına geçen Vali Demirtaş, burada Başkan Nazif Atalay ve oda yönetimi tarafından karşılandı.

Vali Mahmut Demirtaş’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Oda Başkanları, Vali Mahmut Demirtaş’ın hayat geçirdiği projelerle Adıyaman’da bir çığır açtığını belirterek, “Valimiz Mahmut Demirtaş 4 yıllık görevi süresince yaptığı hizmet ve çalışmalarla Adıyamanlı vatandaşların gönlünde taht kurmuştur. Bu kadar çalışkan ve sevilen Valimizin Adana’ya atanması bizleri üzmüştür. Ancak sayın valimiz adına da seviniyoruz. Adıyaman’a yaptığı hizmet ve katkılardan dolayı kendilerine şükranlarımızı arz ediyor, yeni grev yeri olan Adana Valiliğinde başarılar diliyoruz”dediler.

Ziyaretlerde gittiği her yerde helallik isteyen Vali Mahmut Demirtaş, “Bilmeyerek birinin kalbini kırmışsak af ola. Ben herkese hakkımı helal ediyorum. Herkesten de helallik diliyorum. Adıyaman’da son 4 yılda çok önemli hizmetler gerçekleştirdik. Huzur ve hoşgörü kenti Adıyaman’da bu hizmetlerin yerine getirilmesi birlik ve beraberliğin ürünüdür. Adana’da bir kardeşinizin olduğunu unutmayın. Adıyamanlı kardeşlerime 24 saat kapımız da gönlümüz de açıktır” dedi.

Son olarak İl Emniyet Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezini ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş’ı Emniyet Müdürlüğüne gelişinde İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner ile Emniyet Müdür Yardımcıları karşıladı.

Emniyet Teşkilatı mensuplarıyla tek tek toklaşarak vedalaşan Vali Mahmut Demirtaş, huzur ve hoşgörü kentinde birlik ve beraberlik içerisinde emniyet teşkilatı mensupları ile uyum içerisinde çalıştık. 4 Yıllık görevim süresince emniyette fiziki alt yapının iyileştirilmesi için çok yoğun gayret sarf ettik.

İl Emniyet Müdürlüğü ziyaretinin ardından Halk Eğitim Merkezine geçen Vali Mahmut Demirtaş, burada kurum personeli ile vedalaşarak helallik istedi. HABER MERKEZİ

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir