Vatan Partisi Adıyaman İl Kurultayı Gerçekleşti

Adıyaman Vatan Partisi İl Kurultayı Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği konferans salonunda gerçekleşti.

Vatan partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bedri Gültekin, burada yaptığı açıklamada, “Bir buçuk yılın sonrasındaki durum şudur biraz sonra il başkanımız sunacaktır. İl örgütünün durumu ile ilgili olarak. İl örgütümüzün yanı sıra Besni, gölbaşı, Çelikhan ilçe örgülerimiz vardır. Tut ve merkez ilçede kuruluş çalışmamız sürmektedir. Yakın bir zamanda bunun da sonuçlanacağı bilgisini alıyoruz. 2017 yılı içinde kalan diğer iki ilçe Kahta ve Samsat ilçemizde kurulacaktır. 2017 yılının sonunda Adıyaman ‘ı bütün ilçe örgütleri ile birlikte tamamlamak ve bugünden görülen hedef olarak bunu da Adıyaman dışında adıyaman’ı gözleyen bir arkadaşınız olarak söylüyorum”dedi.

VATAN PARTİSİNDE CANLILIK VAR

Vatan Partisinde canlılık olduğunu belirten Gültekin, şöyle devam etti:

“Seçimlerde aldığımız sonuç belli çok açıktır ki sonuçlardan sonra yeni örgütlerin kurulması yeni üyelerin kazanılması veya parti örgütünün ileri hamleler yapması seçim sonuçlarına bakıldığı zaman anlaşılamaz. Partinin neden böyle olduğu seçim sonuçlarına rağmen vatan partisinin neden bir canlılık içinde olduğu anlaşılabilir. Son bir yıl içinde olup biten her şey türkiye’de bizim ön  görülerimiz sonucu gelişti. Son bir yıl içinde önemli gelişmeler yaşandı. Ama hiçbir şey bizi şaşırtmadı. Çünkü hepsinin bu şekilde olacağını biliyorduk. Tahmin ediyor, tahlil ediyorduk ve söylüyorduk. 24 temmuz da türk silahlı kuvvetleri harekete geçince biz bunun bir vatan savaşı olduğunu söyledik ve karşıdaki düşmanın PKK’nın kullanılan bir alet esas düşman Amerika.Amerika’ya karşı harekete geçildiğinde biz buna vatan savaşı dedik. Bizim bu tespiti yapmamız üzerinden 15 ay geçti. 15 ayın üzerinden sayısız kanıtlar ortaya çıkmıştır diye Türkiye ile ABD bölge de kaşı karşıya sayısız kanıtla ortaya çıkmıştır ki Amerika’nın bölgedeki bir numaralı hedefi Türkiye’dir.  Türkiye’yi bölmek ve parçalamaktır. Şimdi türkiye’ye türk ordusu girdi karşısında Amerika bayrakları var. Vatan partisi doğruyu gördüğü için doğru politikalar izlediği için türkiyenin ihtiyacına cevap vermektedir. Türkiye’nin ihtiyacı olan parti olduğunu ortaya koymaktadır.”

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir