Vekil Aydın İl özel İdaresinde İşçilerle Sohbet Edip Hal hatır Sordu “Hemşerilerimizin Teveccühüyle Karşılaşıyoruz”

 

1 Kasım’da yapılacak olan erken seçim öncesi çalışmalarına başlayan AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, sabah erken saatte İl Özel İdare işçileriyle sohbette ettikten sonra il merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Sadece seçimden seçime değil her fırsatta Adıyaman’a geleye çalıştığını ifade eden Ak Parti Grup başkanvekili Ahmet Aydın; “AK Parti siyaseti milletle yapılan bir siyaset. Her zaman halkın arasında olan, halkın sorunlarına çare arayan vekiller olduk. Çünkü milletin iktidarı, milletin istikametinden şaşmadan yoluna devam etmesi gerekiyor bizde bu bağlamda halktan hiç kopmadık.  Her fırsatta seçim bölgemizde olmaya çalıştık. Kentimizin her köşesindeki sorunlara duyarlılık gösterdik. Ziyaretlerimiz kapsamında bugün köylere uzanan ellerimiz, gücümüz olan, oradaki sorunların çözümünü sağlayan İl Özel İdaresi çalışanlarıyla sabah erken saatte bir araya geldik. Onlarla sohbet ettik, sorunlarını dinledik. Köylerimizde gördükleri eksiklikleri ve sorunları bizlere aktardılar. Oldukça verimli bir toplantı oldu. Bu vesileyle İl Özel İdaresi çalışanlarımıza çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.” Dedi.

İl Özel İdaresine yaptığı ziyaret sonrası esnaf ziyaretinde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın seçim çalışmalarıyla ilgili şunları söyledi; “1 Kasım tarihinde erken seçim var. AK Parti olarak genel merkez nezdinde her türlü hazırlığımızı tamamlayıp seçim çalışmalarımıza iller bazında başladık. Bizler her fırsatta olduğu gibi yine seçim bölgemizdeyiz, hemşehrilerimizle birlikteyiz. Hazırlamış olduğumuz program kapsamında esnafımızı ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz esnasında gerek esnafımızın gerekse de yolda karşılaştığımız hemşerilerimizin teveccühüyle karşılaşıyoruz. Bizi bağırlarına basıyorlar. Bütün Adıyamanlı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bu seçimin Türkiye için Adıyaman için, Mazlum Coğrafya için, bütün ümmet için ne kadar önemli bir seçim olduğunu bütün Adıyamanlılar sağduyusuyla, bütün ferasetiyle gösterdiler, gösteriyorlar. Türkiye’nin adeta bir İstiklal ve İstikbal mücadelesi olarak bakıyorlar Adıyamanlılar. Diliyoruz ve umuyoruz inşallah 1 Kasım’da Adıyaman’dan alacağımız çok güzel bir neticeyle birlikte,Türkiye’de de yine güçlü bir şekilde tek başına AK Partinin iktidar olacağına inancımız tamdır. Hem terörle mücadele noktasında, hemde dış politika anlamında, ekonomide Türkiye yine atılımlarına ve 2023 hedeflerine doğru hızlı adımlarla devam edecektir”

Ak Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın’a ziyaretleri esnasında Belediye başkanı Hüsrev Kutlu ve AK Pati Eski İl Başkanı Yaşar Güleş eşlik etti.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Yıldırım, 17. MÜSİAD EXPO Fuarını Değerlendirdi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım, 17. MÜSİAD EXPO fuarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir