Vekil Fırat “Görmedik Vatandaş Sıkmadık El” Bırakmıyor

 

Ak Parti Adıyaman Milletvekili İ. Halil Fırat 1 Kasım Genel Seçimler öncesinde seçim çalışmalarına aralıksız devam ederken, sıradaki durağı Adıyaman 400 Yataklı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi oldu.

Görmedik vatandaş sıkmadık el bırakmamaya kararlı olan vekil Fırat, hastanedeki hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek hasbıhal etti. Hastalara şifa yakınlarına ise sabırlar dileyen Vekil Fırat, kurumları ziyaret etmeyi de ihmal etmedi. Adıyaman 400 Yataklı Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde vatandaşları ve sağlık personelini ziyaret ettikten sonra kurum ziyaretleri için kolları sıvayan İ. Halil Fırat, sırasıyla Adıyaman valiliği, Devlet Su işleri, Adıyaman Defterdarlığı, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Türk Telekom Müdürlüğü ve Adıyaman Adliyesini ziyaret ederek turlarını tamamladı.

Ziyaret ettikleri kurumlarda memurlardan, yöneticilere kat görevlilerinden hizmetlilere kadar sıkmadık el bırakmayan Vekil Fırat, “ Önce İnsan” parolasıyla çıktığı seçim çalışmalarında yediden yetmişe herkesin sevgi ve taktirini kazanmış oldu.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Adıyaman Ak parti milletvekili İ. Halil Fırat, ziyaretlerin son ana kadar devam edeceğini belirterek “ Bugün Adıyaman 400 Yataklı Eğitim Ve Araştırma Hastanesini ve kurumlarımızı ziyaret ettik. Vatandaşlarımızla yine bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Ülkemizin içerisinde bulunduğu kaostan bir an önce kurtulması ve halkın refah seviyesinin yükselmesi için bizler Ak Parti olarak elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Halkımızın dua ve destekleriyle bu oyunu bozacağımızı düşünüyorum. Bizlere teveccühlerini esirgemeyen ve misafirperverlikleriyle bizleri mahcup eden tüm halkımıza teşekkürü bir borç bilirim. “Önce İnsan” ve “görmedik vatandaş sıkmadık el bırakmayacağız” parolasıyla çıktığımız bu yolda inanıyoruz ki emeklerimiz boşa gitmeyecektir” dedi.

Cami ve Din görevlileri haftası etkinlikleri çerçevesinde de bir açıklama yapan Vekil Fırat “ Camiler ve din görevlilerimiz bizler için önemli birer değerdir. Bu yılki cami ve din görevlileri haftasının teması cami ve namaz olmuştur. Diliyorum ki ikisi de ömrümüzden eksik olmasın. Ben din görevlilerimizi kutlarken, güzel çalışmalarının da devamını diliyorum saygılar sunuyorum” dedi.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir