Velilerden Öğretmenin Mezun Olduğu Okula Giyim Yardımı

İstanbul’da özel bir okulda öğretmenlik yapan Arzu Kara Albayrak’ın okuduğu Besni Dumlupınar Ortaokuluna, öğrenci velileri giyim yardımında bulundu.

İstanbul Özel Üsküdar Sev İlköğretim Okulu 4/A sınıfı öğretmeni Arzu Kara Albayrak’a öğrenci velileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olarak, mezun olduğu okuya yardım yaptı.

Besni Dumlupınar Ortaokulu öğrencilerine kaban ve ayakkabı yardımında bulunuldu.

Arzu Kara Albayrak, Besni Dumlupınar İlköğretim Okulundan mezun olduğunu belirterek, “Sevgili velilerim Öğretmenler Günü münasebeti ile bana güzel bir jest yaptılar. Mezun olduğum okulu araştırıp buradaki öğrencilere bir hediye bırakmak istediklerini söylediler ve  çok mutlu oldum. Birlikte gelerek yardımları teslim etmeye geldik. Hem doğup büyüdüğüm okulu gördüm hem de çocukluğumun en güzel geçtiği okulumu gördüm. Sevgili velilerime çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerime teşekkür ediyorum Besni’yi çok seviyorum her zaman gönlümde yer alıyor” dedi.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir