” Bu Çıtayı Yükseklere Taşıyacağız”

AK Parti teşkilatının her kademesinde çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü söyleyen AK Parti İl Başkanı Av. İ. Halil Fırat,  “Hibe destekleriyle Türkiye’nin dört bir yanındaki gençlerimize katkı sunuluyoruz”  dedi.

“Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın gayretleriyle yapmış olduğu spor etkinlikleri ve olimpiyatlarda elde edilen başarılar göz önünde” diyen AK Parti İl Başkanı Av. İ. Halil Fırat, “Yapacağımız çalışmalarla bu çıtayı yükseklere taşıyacağız” diye konuştu.

“Teşkilatımızın her kademesi çalışmalarını hızla sürdürüyor” diyerek sözlerine başlayan AK Parti İl Başkanı Av. İ. Halil Fırat, “Bu ülkenin geleceği şüphesiz ki, gençlerimizin her alanda donanımlı olarak hazırlanmasında. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın gayretleriyle yapmış olduğu spor etkinlikleri ve olimpiyatlarda elde edilen başarıları takdir ediliyor. Bu ülkenin yarınlara hazırlanmasında “Seyyah ulu çınar” gibi birçok projeyle, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın çabasıyla hayat buldu. Ayrıca hibe destekleriyle Türkiye’nin dört bir yanındaki gençlerimize katkı sunuluyoruz. Yapacağımız çalışmalarla bu çıtayı yükseklere taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Haber: Ömer Karakuş

Bu Haberi Gördünmü!

Madalyalara Doymayan Küçük Sporcunun Hedefi Şampiyonluk

Adıyamanlı 7.sınıf öğrencisi İlayda Bengisu Güler, eskrim spor dalında yapılacak yarışmalarda şampiyonluğu hedefliyor. Adıyaman’ın Gölbaşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir