“Yapılan Haberlerin Hangi Amaçla Yapıldığının Farkında Değiliz”

Son birkaç gündür Adıyamanspor hakkında basına demeç verilen beyanlar hakkında açıklamalarda bulunan Adıyamanspor Kulüp Başkanı Rağıp Ersoy, bu tür haberlerin asılsız olduğunu ifade ederek, takımın yönetimin dimdik ayakta olduğunun altını çizdi.

Kamuoyunda yer alan yeni yönetimin istifa dedikodularıyla ilgili olarak Adıyamanspor kulübüne ulaşmış herhangi evrak, resmi beyan bulunmadığına dikkat çeken Adıyamanspor Kulüp Başkanı Rağıp Ersoy, kamuoyunun bu tür haberlere itibar etmemesi konusunda vurgu yaptı.

Adıyamanspor’un 2013-2014 yılı sezonunun hazırlıklarına bugün itibariyle başladığını belirten Başkan Rağıp Ersoy, “Adıyamanspor, iki etaptan oluşan kampın ilk 10 günü oksijen depo edip, kros çalışmasıyla için İzmir’in Ödemiş ilçesinde Kartepe tesislerinde kamp çalışmalarına başlayacak. Daha sonra ise ikinci etap hazırlık çalışmaları için Nevşehir’in Avanos ilçesinde bulunan tesiste çalışmalarına devam edecek. 1 Eylül tarihiyle başlayacak olan sezon açılışına kadar futbolculara ve takımımızın hocasına takımızın geçmiş dönemde futbolculara olan borçları 60 bin TL’ydi. Bu borç yönetim kurulumuz üyelerince toplandı ve futbolculara imza karşılığında ödendi” dedi.

“Kamp çalışanlarımız konusunda kamuoyunda yaygın olarak yapılan asılsız dedikodular, söylemler spor camiamızın ve sporcularımızın moralini olumsuz yönde etkiliyor” diyen Rağıp Ersoy, “Basında yer alan bazı asılsız beyanlar gerçek Adıyamanspor taraftarlarını son derece rahatsız ediyor. Kamuoyunda yer alan istifa dedikodularıyla ilgili olarakta kulübümüze ulaşmış herhangi evrak, resmi beyan bulunmamakta. Adıyamanspor’un birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyduğu bugünlerde olumsuz yönde yapılan haberlerin hangi amaçla yapıldığının farkında değiliz. Yeni yönetim kurulu üyelerimiz, teknik heyetimiz, sporcularımız ve gerçek taraftarlarımızla dimdik ayaktayız. Bu görevi üstlenirken, işimizin meşakkatli ve zor olduğunun bilincindeyiz” diye konuştu.

Haber: M. Demir

Bu Haberi Gördünmü!

5 YILLIK HASRET SON BULDU Adıyaman 1954 SK: 3- Ağrı Spor: 1

Lige Yükselme Play-Off maçında rakibi Ağrıspor’u Hakan Doğan (2) ve Uğurcan’ın attığı gollerle 3-1 yenmeyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir