Yardımcı Antrenöre “KAPI” Gösterildi

Spor toto 3. Futbol ligi 1. Grupta mücadele eden Adıyamanspor’da bitti denilen yaprak dökümü tüm hızıyla devam ediyor.

Yaklaşık bir buçuk sezondur sarı yeşilli ekipte yardımcı antrenörlük görevini başarıyla yapan Soner Erdurmuş, takımdan gönderilirken, akabinde yaşanan olay olayın iç yüzünü gözler önüne serecek nitelikte oldu.

Yardımcı Antrenör Erdurmuş’un görevine son veren yönetim, daha önce antrenman esnasında gerek takım arkadaşlarına gerekse yardımcı antrenör Soner Erdurmuş’a küfrettiği için kadro dışı bırakılan futbolcu Alican Çelik’i tekrardan takıma çağırdı.

Adıyamanspor’a yakışmayan davranıştan dolayı kimseye kırgın olmadığını belirten yardımcı antrenör Soner Erdurmuş “ Adıyamanspor taraftarına teşekkür ediyorum” dedi ve gitti.

Yaşanan küfür ve Alican çelik’in kadro dışı kalma olayında görüşlerini aldığımız Adıyamanspor Kulüp Başkanı Ragıp Ersoy hatırlanacağı gibi aynen şu cümleleri sarf etmişti:

“Burası Adıyamanspor. Burada efendi, kişilikli, karakterli ve iyi sporcuların adresidir. Alican çelik adındaki sporcumuz gerek yardımcı antrenör Soner Erdurmş’a gerekse de futbolcu bazı arkadaşlarına hakaret ve küfür içeren sözcükler sarfetmiştir. Bu futbolcu ile ilişkimizi kesiyoruz” demişti.

Yaşanan gelişmenin ardından Alican Çelik adlı sporcu tekrar Adıyamanspor formasını giymek için gün sayarken, bir buçuk sezondur görevini layığıyla yerine getiren yardımcı Antrenör Soner Erdurmuş’un görevine son verildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Adıyamanspor eski yöneticilerinden Ziya Türkan, yaşanan olayda Adıyamanspor yönetiminin tutarsızlığını eleştirerek “ Bu yönetimle bu tecrübeyle bu kadar olur” dedi.

Haber: Mustafa Polat

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir