YİNE ADIYAMAN!

 

Adıyaman’da yüzlerce araç ile konvoy düzenleyen binlerce kişi teröre tepki gösterdi. Tekbir ve sloganlarla yürüyüş yaptılar teröre tepki gösterdiler.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde bölücü terör örgütü pkk tarafından gerçekleştirilen hain saldırıların ardından Adıyaman sessiz kalmadı ve terör olaylarına karşı yer gök Türk bayraklarıyla süslendi.

Adıyaman’da binlerce vatandaş tekbir ve sloganlar eşliğinde yürüdü, terör örgütü PKK’ya lanet okudu, tekbirler getirdi, ‘Şehitler ölmez, vatan bölünmez’, ‘Kahrolsun PKK’ sloganları attı.  Küçük Sanayi Sitesi kavşağında toplanan kişiler, Türk bayrakları ile süsledikleri araçlarıyla konvoy düzenledi. Onlarca aracın katıldığı konvoyda uzun kuyruklar oluştu. Şehir merkezine gelen kalabalık Demokrasi Parkında araçlardan indikten sonra Sümer meydanına doğru yürüyüşe geçti. Teröre tepki eyleminde binaların camına ve balkonlarına Türk bayrağı asan vatandaşlar alkışlarla destek verdi.

Demokrasi Parkından Atatürk Caddesine yürüyen grubun HDP binasının bulunduğu Gölbaşı Caddesine girmemesi için Gölbaşı Caddesini polis trafiğe kapattı.

Sloganlar eşliğinde gelen grup Heykel meydanında İstiklal Marşını okuduktan sonra dağıldı. Vatandaşlar, asker ve polisin yanında olduklarını ve gönüllü olarak terör örgütüyle mücadele edebileceklerini dile getirdi.

Haber: Mustafa POLAT

manşettt (5)

manşettt (6)

manşettt (7)

manşettt (3)

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir