Bizlere EFENDİ Değil HİZMETKAR Olun..!

Ülkemiz için çok önemli bir seçim sürecini daha geride bıraktık.İlimizde yaşlısı, genci, kadını ve erkeğiyle hemşerilerimiz vatandaşlık görevini büyük bir özveri ve umutla yerine getirdiler. Sonuçta halkımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na Meclis çoğunluğunu vermek suretiyle Muhalefete de olumlu ve ülkemizin menfaatleri doğrultunda yapılması gereken çalışmalarda destek ve iktidarı denetleme görevi ve sorumluluğunu yükledi.

Artık seçim döneminde yaşanan tartışmaları, gerginlikleri, kırgınlıkları geride bırakıp ülkemizin ve ilimizin geleceğine yoğunlaşma zamanıdır. Yeni seçilen ve göreve devam eden Milletvekillerimiz siyasi rekabete dayalı hizmet verimliliğini ve hizmet kalitesini arttırarak Adıyaman’ımıza daha iyi hizmet etme bilinciyle hareket etmelidir.

Hepsi bizim için ayrı bir değer olan milletvekillerimizin var güçleriyle Adıyaman’ımızın Vizyonunu ileri taşıyacak kamuoyunun beklentileriyle özdeşleşen projeleri hızlıca hayata geçirmek adına yoğun bir şekilde gayret edeceklerine  ve ilimizin geleceğine yön verecek rüya projeleriyle hak ettiği marka şehirlerarasına koymak için elinden gelen tüm çabayı sarf edeceklerine ve çalışacaklarına inancım tamdır.

İnsana hizmetin zor ama bir o kadar da kutsal olduğu bugünlerde şimdi söz sırası Halka hizmet, Hakk’a hizmettir düsturuyla hareket edeceğine inandığınız ADIYAMAN’A HİZMET NOKTASINDA Sayın Ahmet AYDIN, H.İbrahim FIRAT, M.Fatih TOPRAK, Yakup TAŞ ve  Abdurrahman TUTDERE Vekillerimizin huzur ve barış şehri Adıyaman’a hizmet etmelerinin ve tarihe isimlerini altın harflerle yazdırmalarının onur ve gururunu yaşama zamanıdır.  Kısacası

Siyaseti söylem ve polemikle değil projeler ve değerler üzerinden yapan siyasetçilerle kazanan ilimiz olmalıdır. Seçim sonuçları ülkemize hayırlı olsun. Şimdi birleşme ve toplumsal uzlaşma içinde reform zamanıdır. Kısacası şimdi hizmet zamanıdır.

Bu amaç doğrultusunda el birliğiyle de ben değil biz olarak, sivil toplum kuruluşlarımız, siyasilerimiz, bürokratlarımız, basınımız ve Adıyaman’a hizmet sevdalılarıyla birlikte hareket ederek, milletvekillerimize yüklemiş olduğumu sorumluluğu bizde üstümüze düşen görevleri üstlenerek vekillerimize gerekli destekleri sağlamak ve iletişimler kurarak bizlerde elimizi taşın altına koymalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle 24 Haziran seçimlerinin Başta Adıyaman’ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, Bizlere EFENDİ Değil HİZMETKAR Olmanızı bekliyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı